CATERING

Regionalne przysmaki, wyjątkowa atmosfera, przemyślany scenariusz i
perfekcyjna organizacja – przygotowując uroczystości dla naszych
klientów staramy się spełnić ich życzenia i oczekiwania.

CATERING

Regionalne przysmaki, wyjątkowa atmosfera, przemyślany scenariusz i perfekcyjna organizacja – przygotowując uroczystości dla naszych klientów staramy się spełnić ich życzenia i oczekiwania.

OFERTA

CATERING

Regionalne przysmaki, wyjątkowa atmosfera, przemyślany scenariusz i perfekcyjna organizacja – przygotowując uroczystości dla naszych klientów staramy się spełnić ich życzenia i oczekiwania. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji każdego rodzaju imprez i uroczystości połączone z pasją do kuchni sprawiają, że każdy gość poczuje się jak w domu.

Przygotowujemy oferty cateringowe dostosowane do indywidualnych wymagań naszych gości. Przy sporządzaniu oferty pomagamy w doborze, ilości oraz rodzaju potraw i napojów.

Imprezę możemy zorganizować w domu zamawiającego, ogrodzie, zakładzie pracy, wynajętej sali lub innym wskazanym miejscu.

Posiadamy w swojej ofercie namiot cateringowy o wymiarach 5×10 metrów, który doskonale sprawdza się podczas większych imprez plenerowych, takich jak festyny, pikniki, uroczystości okolicznościowe.

Zapewniamy również wynajem stołów, krzeseł, obrusów i zastawy stołowej.